جستجو

/

تقویت قوای جنسی آقایان
1 نام محصول ( مولتی مام-بیبی دنت ) Multi-Mam Baby Dent
2 شکل و حجم محصول ژل (موضعی ، رنگ نامرئی (شیشه ای))، در تیوپ­های آلومینیومی 15 میلی لیتری
3 ماده مؤثره اصلی و مقدار آن 2QR    75%
4 موارد مصرف
 • مورد مصرف در زمان دندان درآوردن کودکان
 • تنظیم فلور دهان و ایجاد محیط مناسب و مثبت در آن
 • ایجاد محیط مناسب جهت راحت و سالم دندان درآوردن کودکان و بنابراین جلوگیری از پوسیدگی دندان های تازه رویش شده
 • محافظت کننده و تقویت کننده لثه و جلوگیری از اصطکاک و آسیب بافت آن
 • بعنوان تسکین دهنده و آرام کننده مشکلات و ناراحتی­های معمول ناشی از دندان در آوردن بدون داشتن هیچ گونه ماده بیهوشی و بی حس کننده
 • از بین برنده ناراحتی هایی نظیر درد، خارش، حساس شدن و متورم شدن لثه، قرمزی ناشی از تورم، مشکلات تغذیه
 • جهت تسکین خارش و بثورات قرمز پوست ناشی از سرازیر شدن آب دهان در اطراف آن
 • فرموله شده بر اساس پتنت 2QR
5 مزایای منحصر به فرد محصول بیبی دنت
 • کاملاً طبیعی و سالم، بدون مواد نگهدارنده، بدون الکل، بدون مواد با منشاء جانوری، بدون شکر
 • فاقد هرگونه مواد بیهوشی و بی حس کننده و تسکین دهنده درد مانند لیدوکائین و بنزوکائین
 • بی ضرر در زمان بلعیدن
 • درای طعم دلپذیر
 • تنظیم فلور دهان، PH دهان کودکان و درنتیجه ایجاد محیط مناسب و سالم جهت راحت دندان درآوردن کودکان
 • از بین برنده باکترهای مضر در زمان دندان درآوردن و در نتیجه جلوگیری از پوسیدگی دندان کودکان ( در هنگام دندان درآوردن فلور دهان بلافاصله تغییر کرده و زمینه را برای پوسیدگی دندان فراهم
معرفی محصول مولتی مام - بیبی دنت  Multi-Mam Baby Dent
 
می کندبگونه ای که حتی بزاق مادر می تواند دهان را آلوده به استرپتوکوک نماید و باعث تغییر در فلور دهان گردد و بافت را آسیب پذیر نماید و باعث پوسیدگی دندان و تسریع در این امر گردد. ولی ماد ه موثره 2QR باعث تنطیم و از بین برنده باکتری های مضر بصورت فیزیک و طبیعی شده و محیط را به حالت نرمال و مثبت تبدیل می نماید و در نتیجه مانع از پوسیدگی دندان می گردد).
 • حالت صمغی بودن و وجود ترکیبات آبرسان (حفاظت کننده و افزایش دهنده آب بافت) محصول باعث تحکیم و ایجاد محیط مناسب برای لثه شده و بنابراین باعث جلوگیری از مشکلات فیزیکی در زمان دندان درآوردن مانند گاز گرفتن، ضربه به لثه و شکسته شدن دندان­ها می شود.
 • تاثیرات روانی محصول بر کودک و خانواده: (با از بین بردن درد و مشکلات طبیعی ناشی از دندان درآوردن گریه های این دوران، کم خوابی و بدخوابی، مضطرب و بی قرار شدن کودک از بین می رود و بنابراین از اضطراب والدین نیز کاسته می شود).
 • بر بازه زمانی دندان درآوردن هیچ تاثیری نمی گذارد ولی با ایجاد محیط مناسب زمینه را برای راحت و سالم دندان درآوردن ایجاد می کند.
6 مکانیسم کلی محصول بیبی دنت  
مولتی مام-بیبی دنت مانند یک مانع (سد) بر روی لثه کودک عمل می کند و حالت فیزیکی آن بگونه ای فرموله و طراحی شده که ژل را برای مدتی در محل با توجه به مواد تشکیل دهنده آن باقی می گذارد تا با ماندگاری بالا باعث اثربخشی بیشتر محصول گردد بدون اینکه ضرری در هنگام بلع بوجود آورد (چون به صورت معمول با تخلیه بزاق حذف خواهد شد) و بدین صورت با توجه به مواد تشکیل دهنده آن باعث تسکین و کاهش ناراحتی های ناشی از دندان در آوردن مانند خارش، تورم و ... و محافظت در برابر اصطکاک منطقه آسیب دیده می شود. با وجود ماده مؤثره طبیعی آن باعث تنظیم فلور و ایجاد محیط مناسب و مثبت در دهان برای رشد سالم دندان­های در حال ظهور می شود.
 
7 مکانیسم ماده مؤثره مولتی مام–بیبی دنت بر پایه کمپلکس (Galacturonic acid) 2QR  تحت پتنت بنا نهاده شده است. این ماده طبیعی از گیاه آلوئه باربادنسیس (Aloe Barbadensis) که همان آلوئه وراست استخراج شده و شامل
معرفی محصول مولتی مام - بیبی دنت  Multi-Mam Baby Dent
 
پلی ساکاریدهای بلند زنجیره زیست-فعال می باشد. این ماده توانایی منحصر به فردی در مهار چسبندگی باکتری­های مضر دارد، مانع چسبیدن آن ها به بافت میزبان می­شود و بطور مؤثری این باکتری­ها را خنثی می­کند. با ممانعت از اتصال باکتری­ها به بافت میزبان باکتری ها دیگر قادر به رشد و تکثیر نیستند. باکتری ها توسط این زنجیره­های پلی ساکاریدی به دام می افتند. با این عمل باعث بازگرداندن فلور دهان به حالت اولیه خود می شود .این اثر مهار طبیعی، کاملاً بی خطر. بی ضرر است زیرا بر پایه مواد سمی یا مواد شیمیایی ناملایم نیست بنابراین این محصول اثرات جانبی منفی اصلاً ندارد. 
8 SAFTY ماده موثره 2QR
 • با توجه به منبع معتبر EMEA عوارض جانبی آلوئه ورا مربوط به مواد  hydroxy   anthraquinonesو   emodinو  aloe-emodin بوده که همگی با وزن مولکولی پایین می باشند که این ترکیبات توسط  فرایند فیلتراسیون مولکولی از این کمپلکس حذف شده و دوز مصرفی کمپلکس 2QR بدون هیچگونه ضرر و عارضه جانبی بوده است.
 • همه مواد تشکیل دهنده BD طبیعی بوده و کاملاً امن و ثابت شده است.
 • تجزیه و تحلیل خطر بر اساس iso-14971  انجام شده و مستند می باشد.
 
9 زمان، مقدار و نحوه مصرف
 • از 6 ماهگی کودک تا 3 سال (از زمان شروع درآورن دندان­های اولیه (شیری))
 • این محصول به صورت ژل و رنگ نامرئی (شیشه ای-کهربایی) بوده و جهت تسکین دهندگی به مقدار لازم بر روی لثه کودکان گسترانده می شود (با توجه به شدت بی قراری کودک هر بار مقدار لازم بر روی لثه گسترانده شود ولی روزی دو بار معمول می باشد).
 • با یک انگشت تمیز و یا با یک مسواک نرم بر روی لثه ها ماساژ داده شود.
 • یکی از راه­های استفاده مناسب استفاده نیز قرار دادن ژل بصورت مستقیم بر روی پستانک و یا حلقه­های دندانی بعنوان مکان مناسب در تماس با لثه می باشد.
 • جهت اثر بخشی بالاتر از نوشیدن بعد از استفاده جلوگیری کرده و در صورت امکان سعی کنید کودک از لیس زدن ژل بر روی لثه­ها خودداری کند.
 • حداکثر استفاده: 15 گرم (ا لوله) در روز می تواند باشد.
 • جهت درمانبثورات قرمز و خارش ناشی از ریزش آب دهان مقدار کمی از ژل بر روی پوست تحریک شده اطراف دهان مالیده شود.
 •  
10 شرایط نگهداری
 • در دمای 2 تا 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود. جهت تسکین دهندگی بالاتر در دمای 2 تا 8 درجه سانتی گراد توصیه می شود. زیرا خنک بودن ژل خود باعث اثر بخشی و تسکین دهندگی سریعتر می­گردد.
 • ماندگاری و پایداری محصول: 3 سال
11 موارد هشدار و منع مصرف آلرژی به بیبی دنت بسیار نادر است ولی کمی قبل از استفاده بر روی ساعد امتحان شود و اگر خارش به همراه قرمزی مشخص شد توصیه می گردد استفاده نشود.
  عارضه های جانبی و بلع از طریق دهان
 • مشکل بلع در این فرآورده وجود ندارد و هیچگونه عارضه جانبی از این محصول گزارش نشده است.
 • همه مواد تشکیل دهنده در ایمنی و سم شناسی تست شده است. هیچگونه عارضه جانبی  گزارش نشده است.
 • هیچگونه سمیتی از مواد آن وجود ندارد کاملاً طبیعی و سالم بوده بنابراین در بلع آن هیچ مشکلی
 • نمی باشد
  تداخلات دارویی مولتی مام بیبی دنت را می توان با سایر محصولات نیز استفاده کرد و تداخلی وجود ندارد ولی جهت اثر بخشی بالاتر این محصول بهتر است بصورت مجزا با سایر محصولات دهان و دندان استفاده گردد.
 
 
معرفی محصول مولتی مام - بیبی دنت 
Multi-Mam Baby Dent


 
ایر ترکیبات بکار گرفته شده در محصولات بیبی دنت ردیف ترکیبات مکانیسم اثر و عملکرد ترکیبات در محصول
1 Hyaluronic Acid
اسید هیالورونیک
 
یک ترکیب طبیعی است. یکی از مواد اولیه بافت همبند به خصوص در مخاط دهان است. اسید هیالورونیک موجود در بیبی دنت مشابه اسید هیالورونیک طبیعی مخاط دهان است و به بافت مخاطی بسیار پایبند بوده. خاصیت مرطوب کنندگی و خواص تشکیل فیلم و چسبندگی را داشته و لثه را در برابر اصطکاک مواد غذایی و باکتری­ها و ... محافظت می کند. وجود آن بر روی لثه باعث عدم فشار و کشش به بافت همبند شده در نتیجه درد و تورم که احساس می شود از بین می برد. باعث افزایش آب بافت می گردد.
 
2 زانتان گام
Xanthangam
به شدت BIO-ADHESIVE بوده، غلظت دهنده (قوام دهنده) طبیعی است که باعث افزایش زمان تماس به مخاط دهان و به عنوان حامل ماده مؤثره 2QR استفاده می شود (اساس پلیمر پلی ساکارید 2QR را تشکیل می دهد)
عملکرد عمده آن در این محصول جهت افزایش تماس و ماندگاری در لثه و حفره دهان می باشد
3 آمی ژل
Amigel
Sclerotium Gum یک ژل طبیعی است که همراه با ترکیبات دیگر (زانتان) باعث افزایش زمان تماس ژل با مخاط دهان
می شود. به عنوان یک عامل ویسکوزیته زیستی چسب در این محصول نیز استفاده شده است.
4 Caprylyl Glycol به عنوان نرم کننده و humectant، به عنوان محافظت کننده محصول از فساد میکروبیولوژیکی
5 Sodium Hydroxide و Citric Acid تثبیت کننده ph فرمول
6 xylitol بعنوان شیرین کننده غیر قندی برای بهبود طعم و مزه در بیبی دنت استفاده شده است.
 
7 Betaine در فرمول به عنوان یک اسمز تنظیم کننده ، محافظت از لثه در برابر التهاب استفاده شده است
8 Laureth-9/Polidocanol با توجه به خاصیت امولسونی بعنوان عامل انتشاردهنده  در محصول استفاده شده است.
9 Glycerin بعنوان حلال برای caprylul glycol و به طور همزمان به عنوان یک  humectant و و اسمولیت (خیلی خفیف). همچنین  برای طعم و مزه مناسب نیز در محصول استفاده شده است.
 
 

 

ردیف نام محصول توضحیات محصول
مقایسه محصول مولتی مام بیبی دنت با سایر رقبای دارویی در بازار
مقایسه با محصول بیبی دنت
1 Dentinox ضد درد موضعی
8/3 میلیگرم در میلی لیتر ماده مؤثره lidocaine
 hydrochloride
و ماده مؤثره منتول درchamomile
این محصول با هشدارهای زیادی که می تواند باعث اختلال در عملکرد کلیه، کبد و یا ایجاد فشار خون پایین، تشنج ، نارسایی قلبی و ..شود، باید مصرف گردد. ماده موثره آن از بنزوکائین ها بوده که هشدار مصرف آن در صنایع دارویی از FDA به تازگی گزارش شده است.
دوز مصرفی منتول موجود در بابونه در این محصول برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود که در این محصول وجود دارد. توصیه این غلظت ها برای استفاده داخل بینی به مقدار بسیار کم بوده است.
سوربیتول و الکل موجود در آن باعث عدم تحمل از کودک می شود.
در زمان عفونت نباید استفاده گردد.
در حالی که بیبی دنت فاقد هر یک از ترکیبات بوده و ترکیبات ماده موثره آن خالص سازی شده و  هیچگونه مشکل و منع مصرفی برای کودک نداشته و با ایجاد فلور مناسب در دهان کودک مانع از ایجاد عفونت می گردد.
 
2 Baby Oragel فقط ضد درد موضعی است.
ماده موثره آن بنزوکایین 5/7 درصد می باشد.
 
این محصول نباید بیش تر از 7 روز استفاده گردد و درصورتی که از این میزان بصورت تصادفی استفاده گردد امکان مسمومیت کودک وجود دارد که آن هم بدلیل ماده موثره آن می باشد که هشدار استفاده از آن در محصولات دارویی توسط FDA اعلام شده است.
محصولاتی که در آن ها بنزوکائین استفاده می شود  و جهت درمان درد دهان و لثه در کودک مصرف می گردد می تواند باعث ایجاد یک بیماری نادر گاهی هم کشنده مانند کم خونی (مت هموگلوبینمیا) (Methemoglobinemia)گردد.
محصول بیبی دنت کاملاً طبیعی بوده و استفاده از آن کاملاً ایمن
 می باشد.
 
3 Genigigel baby ژل موضعی که پایه اصلی آن Hyaluronic Acid تفاوت اصلی محصول بیبی دنت با Genigigel baby وجود ماده موثره کاملا طبیعی 2QR بوده که این خود باعث عملکرد بالقوه محصول
می شود. میزان Hyaluronic Acid در هر دو بمقدار2/0 می باشد ولی وجود 2QR سبب شد که مزایای منحصر بفردی مانند حذف فیزیکی باکتری ها و ایجاد فلور طبیعی دهان با مسدود کردن آن ها ایجاد کند و این روند درمانی کاملاً طبیعی می باشد و باعث جلوگیری از عواقب ناشی از تحریک دندان و لثه در زمان دندان درآوردن می گردد.
4 Mammut Baby یک محصول cosmetic competitors می باشد و حاوی  ماده مؤثره منتول در chamomile   می بباشد دوز مصرفی منتول موجود در بابونه در این محصول برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود که در این محصول  Mammut Baby  وجود دارد.
5 chamodent بعنوان درمانگرهامیوپاتی برای جلوگیری از درد ناشی از دندان درآوردن
حاوی منتول و الکل
علم هامیوپاتی جدیده بوده و ایده و راه حل مشخصی برای مشکلات دهان و دندان ندارد به همین دلیل نمی توان استناد  دقیقی برای درمان باشد و از طرفی نیز بازه زمانی درمان را طولانی تر می­کند که این می تواند از تحمل کودک بکاهد و باعث بی قراری و اضطراب و تاثیر بر سایر عوامل روانشناختی کودک گردد.
مشکل شکل فرآورده بصورت گرانول، بصورت ویال و شیاف که کودک در استفاده از آن ممانعت می کند.
وجود منتول نیز در ترکیبات آن از عوامل دیگر جهت عدم استفاده از این محصولات پیشنهاد می گردد.
6 Nelsons teetha teething granules/gel بعنوان درمانگر هامیوپاتی برای جلوگیری از درد ناشی از دندان درآوردن
7 Viburcol بعنوان درمانگر هامیوپاتی برای جلوگیری از درد ناشی از دندان درآوردن و بی قراری
 
8 Osanit درمانگرهامیوپاتی
         
 
مطالعه بالینی انجام شده از محصول بیبی دنت
 • این مطالعه در سال 2013 بر روی 33 کودک که مشکلات ناشی از دندان درآوردن داشتند انجام شد.
 • میزان مصرف 2 بار در روز برای این کودکان پیشنهاد شد.
 • پرسشنامه هایی از عملکرد محصول توسط مادران جهت بررسی عملکرد تکمیل گردید..
 • 81 درصد از مادران اشاره داشتند که درد ناشی از دندان درآوردن با توجه به علائمی که کودک داشت از بین رفت.
 • 87 درصد از مادران از محصول بیبی دنت بخاطر کیفیت و عملکرد آن رضایت داشتند.
 • 93 درصد از مادران از محصول استقبال کرده و بدلیل نداشتن مواد بیهوشی و بی حسی قدردانی کردند.
 • 81درصد از مادران اظهار داشتند این محصول را برای سایر مادران توصیه می کنند.
 
 
 Baby dent
 
 
 
**عملکرد محصول در نمودار زیر قابل مشاهده می باشد که 87 درصد عملکرد عالی و خوب می باشد.**
 
 
 
تعداد بازدید مطلب : 813
گروه:مولتی مام-multi mam|
برچسب ها
تقویت قوای جنسی بانوان


جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :


09219564228 - 01333587846

پاسخگویی از ساعت 10:00 الی 17:00کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
طراحی توسط شرکت مهندسی سناکو
ســــامانه مدیریت ســایت پــــــازن