جستجو

/

تقویت قوای جنسی آقایان

تفاوت خودارضایی اعتیاد گونه با رابطه جنسی
 

تفاوت خودارضایی با رابطه جنسی


💠خودارضایی بالاخص در میان مردان با میزان کاهش رابطه جنسی با شریک جنسی، عدم رضایت از ارتباط، اختلال جنسی بیشتر و رضایت کمتر از سلامت روانی و زندگی همبستگی دارد.

💠رفتار جنسی مبتنی بر آمیزش دو فرد، همبستگی بیشتری با سلامت روانی، در قیاس با خودارضایی دارد. و خود‌ ارضایی همبستگی بیشتری با رضایت پایین در رابطه و عشق کمتر نسبت به شریک عاطفی در قیاس با آمیزش جنسی دارد.

💠اعتیاد به خودارضایی همبستگی بالایی با تماشای فیلم‌های پورنوگرافیک دارد.

💠خودارضایی چه زمانی مزمن می‌شود :

💥اضطراب زیادی در فرد ایجاد می کند و تمرکز فرد را پایین می آورد.

💥خود‌ارضایی راهی برای فرار از واقعیت‌های زندگی می شود. واقعیت‌هایی که شما از مواجهه با آن اجتناب می‌ورزید.

💥زندگی اجتماعی و شغلی فرد تحت تاثیر قرار می‌گیرد. فرد زمان زیادی را برای خودارضایی و تفکر به آن صرف می‌کند و فرصت اندکی برای دوستان و روابط اجتماعی دارد.

💥وسوسه خودارضایی در فرد آنچنان قوی است که فرد در مقابل آن نمی‌تواند مقاومت کند. در این حالت، فرد کنترلی بر رفتار و عادت خود ندارد.


💠پس از آمیزش جنسی، بدن فرد پرولاکتین بیشتری نسبت به خود‌ارضایی تولید می‌کند که باعث می‌شود فرد برای مدتی، ترمز شهوت جنسی‌اش کشیده شود، به‌عبارتی دیگر، احساس رضایت به‌دست آمده برای مدت زمانی برای او کافی می‌باشد.

💠افرادی که اخیراً رابطه از نوع آلت – واژن داشته‌اند، در پاسخ به استرس‌ها، پاسخ بهتری در قیاس با انزال یا ارگاسم از طریق خود‌ارضایی داشته‌اند و فشار خون کمتری را تجربه می‌کنند.

💠درباره اعتیاد به خودارضایی، همه مطالعات بر مضر بودن آن اذعان دارند. اگر چه به‌ دلیل همراه بودن تماشای پورنوگرافی با خود‌ ارضایی مزمن (اعتیاد به خودارضایی)، فرض غالب آن است که این مضرات به‌دلیل تماشای پورنوگرافی است و نه خودارضایی.

 

تعداد بازدید مطلب : 574
برچسب ها
تقویت قوای جنسی بانوان


جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :


09219564228 - 01333587846

پاسخگویی از ساعت 10:00 الی 17:00کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
طراحی توسط شرکت مهندسی سناکو
ســــامانه مدیریت ســایت پــــــازن