جستجو

/

تقویت قوای جنسی آقایان

ماساژ کف پا

.
✔️ماساژ کدام نواحی پاها برای سلامت مفید است؟ ✨
.
تحریک و ماساژ شش نقطه حساس در کف پا ، تأثیرات مثبت و موثری بر روی کیفیت گردش خون ، فشارخون و میزان ترشح هورمون ها میگذارد که برای کاهش میزان استرس و رهایی از بی خوابی نیز مفید است و البته در رفع دردهای بدن ، دفع سنگ کلیه ، درمان دیابت و رفع التهاب استخوان ها و مفاصل هم موثر است. این شش نقطه حساس عبارتند از : .
.
?✨ شست پا : آیا دوست دارید متناسب شوید و اندامی کشیده و باریک داشته باشید؟ کافی است هر بار که هوس خوردن مواد غذایی چاق کننده را می کنید ، شست پای خود را ماساژ دهید!
.
?✨ بندهای انگشت شست پا : با ماساژ دادن انتهایی ترین قسمت شست پا (نزدیک به کف پا) میتوان فشار و استرس وارد شده به بدن را کاهش داد. اینکار همچنین باعث سلامت غده تیروئید نیز میشود. اگر فرد به صورت مداوم در معرض استرس قرار گیرد ، عملکرد غده تیروئید نیز دچار مشکل خواهد شد که با ماساژ این نقطه به رفع مشکل میپردازید.
.
.
?✨ قسمت وسط کف پا : در این قسمت پایانه های عصبی متعددی وجود دارد که با ماساژ دادن این قسمت میتوان استرس ها را از بین برد و به بهتر شدن تنفس نیز کمک کرد. ماساژ دادن این قسمت ، تأثیر مثبتی بر روی پرده دیافراگم میگذارد. پرده دیافراگم نوعی عضله گنبدی شکل است که هنگام نفس کشیدن به ریه ها کمک میکند تا روند پر و خالی شدن آن بهتر انجام گردد.
.
.
?✨ قسمت مرکزی شست پا : ماساژ دادن این قسمت از پا ، تأثیر مثبتی بر روی غده هیپوفیز میگذارد. این ساختار در مغز ، عملکرد غدد دیگر بدن را نیز کنترل میکند. راهی ساده برای تنظیم میزان هورمون در بدن ، فشار دادن یا ماساژ دادن قسمت وسط شست پا است.
.
.
?✨ قسمت کنار پاشنه پا : متخصصان عنوان کرده اند که ماساژ دادن این قسمت از پا ، در دفع سمومی که در بدن تراکم uپیدا کرده اند موثر است. با ماساژ دادن این قسمت ، سیستم دفع بدن فعالتر میشود و اگر شما این ماساژ را بطور منظم انجام دهید و میوه ها و سبزیجات فراوان نیز مصرف کنید از بدن خود سمزدایی خواهید کرد.
.
.
?✨ لبه داخلی کف پا : آیا همیشه احساس خستگی و بی حالی میکنید؟ شاید لازم است که غدد آدرنال خود را تحریک کنید. برای اینکه بدن شما انرژی بگیرد ، قسمت لبه های داخلی کف پا را ماساژ دهید زیرا اعصاب موجود در این قسمت با غدد آدرنال ارتباط دارد. .
.
✔️هدف رفلکسولوژی رهایی استرس در سیستم عصبی ومتعادل ساختن انرژی در یک فرد میباشد. رفلکسولوژی درمان دارویی نیست و بدن هر کس بطور متفاوتی به رفلکسولوژی پاسخ میدهد. پس شاید شما در اولین تلاشتان هیچ جوابی نگیرید

 

ماساژ علاج همه دردها

تعداد بازدید مطلب : 485
برچسب ها
تقویت قوای جنسی بانوان


جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :


09219564228 - 01333587846

پاسخگویی از ساعت 10:00 الی 17:00کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
طراحی توسط شرکت مهندسی سناکو
ســــامانه مدیریت ســایت پــــــازن